• SUPERSTAR

07.03.2020 22:13
      Nielen v televízií máme spevácku súťaž SuperStar, ale máme ju aj v našom školskom klube.

Mali sme súťažiacích, porotu, divákov a čestného hosťa Veroniku Sekerákovú. Všetci súťažiaci sa snažili, za čo si zaslúžia veľkú pochvalu. Porota rozhodla o víťazovi, ktorým sa stal Kristián Sekerák. Všetci boli na záver odmenení veľkým potleskom a aj sladkou odmenou.

• VALENTÍNKY

07.03.2020 22:08
      Dňa 14.02. si pripomíname sviatok sv. Valentína.

Aj u nás bolo v ten deň veselo a veľa lásky. Deti zhotovovali rôzne Valentínky pre rodičov a priateľov.

• Karnevalové masky

18.02.2020 20:23
      Deti v ŠKD si spríjemnili popoludnie maľovaním karnevalových masiek.

Pokúšali sa vytvoriť svoju najkrajšiu masku. Všetky zhotovené práce zožali veľký úspech a spoločne si ich žiaci vystavili na výstavku v ŠKD.

• Vianočné ozdoby a ikebany...

20.01.2020 19:28
      V škole máme plno aktivít a k nim patrí aj táto.

Krásne ozdoby a ikebany zdobili našu hlavnú chodbu. Víťazom sa stal každý kto sa zapojil do súťaže. To že sú krásne, môžete posúdiť podľa naších záberov.

• Vianočné pozdravy

02.01.2020 19:50
      Vianoce sú pre všetky deti tie najkrajšie sviatky v roku.

K Vianociam patria aj vianočné pozdravy a my sme ich s deťmi zopár krásnych vyrobili. Deti si na nich dali naozaj záležať a spokojne si ich odniesli domov, aby nimi potešili svojích najbližších.