• Máj a Deň matiek

• 18.05.2021 17:10
      • Máj v našej MŠ sa niesol v znamení ľudovej tradície stavania mája. Od ranných hier sa deti hrali a realizovali aktivity zamerané na túto tematiku.
      • Dopoludnia sa deti spolu s pani učiteľkami presunuli na dvor materskej školy, kde už čakal pripravený konár, ktorý chlapci ozdobovali a dievčatá okolo nich veselo tancovali. Ozdobený máj potom s pomocou pani učiteliek a za spevu piesne "Staviame my máje" postavili pri bránku materskej školy, aby všetci vedeli, že v materskej škole sú tie najkrajšie dievčatá. Aby sme nezabudli Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Práve v tento deň, viac ako inokedy, myslíme na svoju mamu či starú mamu. Naše šikovné ,,Veveričky" pre svoje maminky celý týždeň pracovali aby ich mohli obdarovať krásnym srdcom a svojou vlastnou fotkou plnou lásky.